مقالات مرتبط

آموزش های مافینس

دوره رایگان آموزش فروش - Free sales training course

دوره رایگان آموزش فروش

دوره رایگان آموزش فروش برای کسب مهارت فروش کاربرد دارد و باعث افزایش توانایی افراد مختلف می شود که می توانند آن را به طور صحیح و کامل بیاموزند. همانطور که فرآیند فروش شما تکامل می یابد، مهم است که مهارت های خود را مرتبط و به روز نگه دارید. فراگیری مهارت های آموزش فروش می تواند فروش شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

در یک مطالعه موردی که توسط موسسه رین گورپ که یک سازمان آموزش فروش جهانی است، انجام شد،  محققان دریافتند که افرادی که دوره های آموزش فروش را گذرانده است، 15.2٪ موفق به عقد قرارادهای معاملاتی بیشتری در مقایسه با افرادی شدند که هیچ آموزشی نگذرانده بودند.

به همین دلیل است که توسعه حرفه ای برای فروشندگان امری کاملا ضروری است. بنابراین همواره توصیه می کنم که برای ادامه پیشرفت در حرفه فروش خود، مهارت های فروش خود را توسعه دهید و آنها را تا جایی که امکان دارد اصلاح کنید و حتما مدیریت فروش را آموزش ببینید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید پنهان

جامع ترین دوره رایگان آموزش فروش به صورت ویدیویی و صوتی

همانطور که مستحضر هستید آموزش های زیادی در سطح اینترنت و شبکه های مجازی وجود دارد. اما از طرفی 80 الی 90 درصد این آموزش ها به صورت پریمیوم یا پولی موجود است. به همین منظور سایت مافینس به همراه مدرس مجرب خود جناب رسول ناصری عزیز تصمیم گرفت شد که یک دوره رایگان آموزش فروش در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

این دوره شامل 20 قسمت است که با عنوان دوره پادشاهی فروش نامگذاری کردیم. این دوره مناسب تمامی فروشندگان یا هرشخصی است که به تازگی در حال راه اندازی کسب و کار خود است. تمامی آموزش ها به صورت حرفه ای و با متد روز دنیا در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با افزایش فروش کسب و کار خود را ارتقا دهید.

این آموزش شما را برای آینده ای درخشان آماده می کند. هر زمانی که به دنبال ارتقا شغل و کسب و کار خود بودید پیشنهاد می کنم دوره جامع مافیای فروش را نیز از اینجا ببینید.

1- مقدمه آموزش : فروش چیست ؟

چکیده ای از ویدیو :

مهم ترین و بزرگترین اشتباهی که تمامی صاحبان کسب و کار یا فروشندگان مرتکب می شوند عدم درک کافی از واژه فروش است. اما فروش چیست؟ بذارید اینو کاملا خودمونی بهتون توضیح بدیم. از لحظه ای که تو به صورت رو در رو وارد مکالمه یا مذاکره با مشتری میشی رو فروش میگن، که به چند مدل اتفاق میفته. 1-فروش تلفنی 2-یا به صورت آنلاین 3-کمپین فروش 4-سیستم چت و غیره.

یا به طور کلی تمام اقداماتی که از لحظه ی برخورد با مشتری اتفاق میفته تا لحظه ای که مشتری از شما جدا میشه. حالا ممکنه که خرید صورت بپذیره یا خیر و پیگیری های شما که بعد از اون صورت میگیره، به مجموعه این فرآیند ها فروش می گویند.

این مجموعه فرایندها شامل: برقراری ارتباط، مهارت پرسش گری، جلب اعتماد، شخصیت شناسی و نهایی سازی فروش

2- چرا باید روی مهارت های فروش سرمایه گذاری کنیم؟

چکیده ای از ویدیو :

هر زمان شخصی تونسته به جایگاه اجتماعی خاصی برسه، معروفیت، شهرت و درآمد عالی برسه قطعا تونسته یک چیز خاص رو به فروش برسونه. حال ممکنه یک جنس، خدمات و یا حتی آموزش باشه. پس شما هروقت که بخواهید به مرحله ی برند سازی برسی باید مهارت فروش رو به خوبی آموزش ببینی.

یکی از زمینه هایی که نرخ بازگشت پول شما بسیار زیاده همین سرمایه گذاری روی فروش و آموزش آن است. شما با یادگیری مکرر و آموزش عالی  و ازطرفی اجرایی کردن تمامی مراحل فروش، هم با بازگشت سرمایه مواجه می شوید هم کسب درآمد دو چندان. پس حتما روی خودتون و مهارت فروشتان سرمایه گذاری کنید. برای دیدن مثال و توضیحات بیشتر حتما ویدیومون رو ببینید.

3- حالت ها و انواع فروش در بازار

چکیده :

فیلیپ کاتلر پدر علم بازاریابی: زمانی کلمه ی کسب و کار رو به تجارت شما تلقی میکنیم که حداقل 6 راه ارتباطی داشته باشید:

  • قدیمی ترین روش فروش که با توجه به پیشرفت علم از زمان های قدیم تا به الان بوده است.  فروش حضوری یا Face to Face که فروش با ملاقات آدم ها و مشتریان اتفاق میفته.
  • فروش تلفنی، دومین راه که بعد از فروش حضوری بالاترین آمار نرخ تبدیل رو داره که با کمترین هزینه باعث افزایش فروش می شود. پس شما با تماس تلفنی به راحتی با مشتریان ارتباط برقرار میکنی و محصولاتت رو به آنها عرضه می کنید.
  • سومین نوع فروش که از طریق مکالمه که با استفاده از پیام رسانها مانند واتساپ، تلگرام، روبیکا و غیره اتفاق میفته. یا از طریق دایرکت اینستاگرام که این روزها محبوبیت و برتری بالاتری نسبت به مابقی رسانه ها دارد محصولاتت رو ارائه کنی.
  • فروش از طریق لینک چهارمین مدل فروش است، که با این روش محتوایی اصولی را آماده می کنید. مانند همین مقاله یابه صورت محتوای ویدیویی یا صوتی که در آن محصولات و خدمات خود را معرفی می کنید. در این روش با زمینه سازی بر ذهن مشتری شروع می کنید تا با کلیک بر روی لینک هدف از شما محصول یا خدماتی را خریداری کند.
  • ایجاد کانال های مختلف فروش مانند تلگرام، واتساپ و اینستاگرام، روش پنجمی است که این روز ها به شدت طرفدار دارد. این روش سهم بسیار زیادی در آمار تجارت الکترونیک و فروش کل کسب و کار ها بر عهده داره.
  • ششمین روش بازاریابی پورسانتی یا افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) است و آسان ترین راه و روشی کاملا بدون هزینه است. شما با ارتباط گیری با این افراد متخصص میزان فروش خود را افزایش می دهید آن هم در ازای سود فروش.

مدل پیشنهادی رسول ناصری :

همکاری با دیگر فروشندگان، در این روش باید دقت کنید که مشتری شما از چه جاهای دیگری خرید می کند. شما با ارتباط با دیگر فروشنده ها می تونید تبادل مشتری نمایید. با این روش با همکاران خود وارد قرارداد بشید و محال است با این روش هایی که توضیح دادیم فروشنده ی خوبی نشوید.

4- سه رکن اساسی فروش : عرضه و تقاضا ، بهای پرداخت شده و قیمت رقبا

چکیده ای از ویدیو :

ارکان اصلی و اساسی فروش که میتونه توی موفقیت یا شکست هر کسب و کار تاثیر بذاره به شرح ذیل است.

  • اولین عامل مهم و رکن اساسی عرضه و تقاضاست، این عامل نشان دهنده ی آینده روشن یا تاریک کسب و کار شماست. شما باید میزان عرضه ی محصول خودتون را با میزان تقاضا همسو و موازی بدونید. زمانی که عرضه کننده ها، محصولاتی مشابه با شما دارند با میزان تقاضای مشتریان همخوانی و برابر نباشند این تهدید و فرصت رو برای کسب و کارت مشخص میکنه.
  • دومین عامل و رکن اساسی فروش بهای پرداخت شده است. باید به خودتان بگویید آیا من به مشتری هایم بعد از فروش ارزشی ارائه کردم یا خیر حتی اگر یک مرتبه از شما خرید داشته است. شما حتما باید برای مشتریان خود برنامه ای داشته باشید تا بعد از پیگیری شما مطمئن شود خریدش کاملا با ارزش بوده است.
  • و سومین عامل، قیمت رقبا است که با یک جمله از پدر علم استراتژی این رکن را بررسی میکنیم. آقای مایکل پورتر میگه که کسب و کارهای احمق و یا ضعیف رقیب های خودشون رو نادیده میگیرن. کسب و کارهای متوسط از رقیباشون کپی میکنن و کسب و کار های موفق و برتر از رقباشون الگو میگیرن. شخصی که بگه رقیب مهم نیست هیچ درکی از بازار نداره در صورتی که رقیب میزان تبلیغات، قیمت و فعالیت های برندینگ رو تعیین میکنه.

5- تاثیر برخورد اول و زبان بدن : 2 عامل مهم در فروش

چکیده ای از ویدیو :

دو عامل مهم فروش که می‌تونه فروشتون رو افزایش بده و مشتریان زیادی رو براتون ایجاد کنه :

اولین عامل، تاثیر برخورد اولیه یا همان First Impressions شما با مشتریان است. این قانون که به قانون ۹۰ – ۹۰ معروف است به شما نشان می‌دهد که ۹۰ درصد مشتریان همان ۹۰ ثانیه ابتدایی تصمیم به خرید می‌گیرند.

شما بر اساس پوشش اولیه، نحوه برخورد، از لحاظ لبخند و اشتیاقی که صرف می‌کنید، حتی نوع دست دادن یا ایستادن توسط مشتری قضاوت می‌شوید. تمامی این وقایع نحوه برخورد عالی یا متاسفانه بد شما را نشان می‌دهد.

اما عامل دوم همان زبان بدن است و به شدت در فروش شما و استقبال مشتری تاثیر بسزایی دارد. مشتری با توجه به زبان بدن شما متوجه می‌شود که شما قصد فریب او را دارید یا می‌خواهید بهترین محصول را به او معرفی کنید.

پس وقتی شما به زبان بدنتان توجه نکنید، حتی اگر یک محصول بسیار عالی و متعارف موجود در بازار را داشته باشید، متاسفانه باید بگوییم آن محصول را به صورت ضعیف و نامطمئن معرفی خواهید کرد. در نتیجه با رعایت نکات صحیح این دو عامل باعث افزایش فروش خود شوید.

6- مهارت شنوندگی و گوش دادن به نیازهای مشتری

چکیده ای از ویدیو :

یکی از طلایی ترین ویژگی افرادی که فروش بالایی دارند وجود اعتماد به نفس بالا در آنهاست. یکی از مهمترین نشانه های اعتماد به نفس همان مهارت شنوندگی و گوش دادن به نیازها و سوالات مشتری است.

فروشنده های حرفه ای فقط زمانی صحبت می کنند که می خواهند سوال بپرسند تا نیاز مشتری را دریابند. یا در جواب پاسخ مشتری که به سوالش داده در حال توضیح دادن است.

7- تکنیک ایجاد نیاز فروش و ارتباط بالقوه با مشتری

چکیده ای از ویدیو:

ما برای کشف نیاز مشتری یک فرمول طراحی کردیم تا به راحتی با مشتری خود ارتباط برقرار کنید. این فرمول مانند کسر ها در درس شیرین ریاضی عمل میکنه که 2 بخش صورت و مخرج رو در برمیگیره. مواردی که در صورت این کسر وجود داره شامل: دغدغه ها و احساسات مشتری قبل از خرید + دغدغه و احساسات مشتری حین خرید + احساسات مشتری بعد از خرید خلاصه میشه.

در مخرج این فرمول در عمل نشان دادن این موارد است، حتما برایتان سوال است چگونه این قسمت سخت ماجرا انجام می پذیرد؟ شما باید سعی کنید در جاهایی که مشتری حضور داره، حضور داشته باشید. سبک زندگی مشتری رو پیاده کنی، یعنی خودتون رو شبیه اونا نشون بدین جوری که شما رو شبیه به گذشته، حال یا آینده ی خودشون ببینن.

این فرمول زمانی پاسخگوی شما خواهد بود، اینکه باعث میشید چقدر شما قبول داشته باشن یا شما رو قبول نکنن. پس تمامی این موارد رو حتما به تصویر بکشید و به صحبت توی شبکه های اجتماعی، محتوا و تبلیغات اکتفا نکنید.

8- تشخیص نیازهای مشتری و ارائه محصولات مورد نیازشان

چکیده ای از ویدیو:

در این قسمت از آموزش فروش بهتون یاد میدیم که چگونه متناسب با نیاز مشتری محصول ارائه کنید و جواب این سوال یک کلمه است : “پرسشگری” . اگر شما هم از آن دسته فروشنده ای هستید که تا مشتری قیمت از شما میپرسه، سریعا پاسخگو هستید؛ متاسفانه باید بگوییم شما فروشنده نیستید.

ولی یک فروشنده ی حرفه ای به جای جواب دادن شروع به سوال پرسیدن می کند. به طور مثال برای چه بخشی نیاز دارید؟ برای خودتون میخواید یا قرار است آن را هدیه بدهید؟ شما با پرسیدن سوال های مشابه اون نیاز رو از مشتریتون می کشید بیرون. یک فروشنده ی حرفه ای همیشه سوال میپرسه و در مشتری خودش نیاز ایجاد میکنه؛ پس پرسشگر باشید تا پر فروش باشید.

9- عوامل و عبارات موثر در برقراری ارتباط با مشتری

چکیده ای از ویدیو:

در این قسمت از آموزش فروش به مشکل عمده ای که هر فروشنده ناموفق تجربه میکنه می پردازیم. ما اگر بخوایم فروش رو در یک کلمه خلاصه کنیم میگیم ارتباط ؛ اما اگر بخوایم در 3 کلمه معرفی کنیم میگیم : انرژی ، ارتباط و کم نیاوردن

چه تکنیک هایی باید برای برقراری ارتباط با مشتری انجام بدیم؟ ارتباط چشمی و لبخند زدن که اولین و ساده ترین قدم است. مرحله ی بعدی تن صدا است، اگر مشتری تن صدای بلندی داره شمام باید بلند صحبت کنید یا بالعکس تن صدای کم مشتری، شماهم آهسته تر صحبت کنید. برای دیدن بقیه تکنیک ها حتما ویدیو رو تا انتها مشاهده کنید.

و اما پله ی آخر، از زبان یا تکنیک آینه ای بدن هنگام فروش استفاده کنید که آموزشش رو در سایتمون قرار دادیم. به طور مثال اگر مشتری ایستاده بود شما هم بایستید، اگر بر روی صندلی نشست شما هم بنشینید؛ برای دیگر تکنیک ها ویدیو رو تا انتها ببینید. در نتیجه شما هم باید زبان بدن های مهم رو کپی کنید پس برای آشنایی بیشتر مقاله ی تکنیک آینه ای در فروش را مشاهده کنید.

10- موانع برقراری ارتباط زمان ارائه محصولات

چکیده ای از ویدیو:

3 مانع سر راه هر فروشنده زمان ارائه ی محصولات برای برقراری وجود داره : 1- زمانی که به محصولت اعتقاد داری و با جون و دلت قبلا خریداری کردی یا از اون محصول استفاده کرده باشی. 2- عدم توجه به نیاز مشتری دومین مانع از ارتباط شما با مشتری است.

بدین ترتیب که شما فقط داری در مورد محصولت صحبت میکنی، جنسش اینه، فلان کشور تولید شده و … . این موارد تاثیر منفی روش فروشتون میذاره پس به جاش بیا در مورد این توضیح بده که چه تاثیری روی مشتریتون داره.

3- عدم تمرکز کافی فروشنده بدین معنی که به جای گوش دادن به مشتری سرتون توی موبایلتون هست. یا اینکه فکرتون توی سفر پیش روتون هست تا حرف ها و نیاز اصلی مشتری.

11- تخفیف خوب یا بد ؟ داشتن استدلال منطقی زمان تخفیف

چکیده ای از ویدیو:

بالاخره تخفیف بذاریم یا نه ؟ یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه : هرچیزی کمش دارو، متوسطش غذا و زیادش سم است. تخفیف نذاشتن به شدت تاثیر بدی روی کسب و کار شما داره. از طرفی هم اگر همیشه تخفیف زیاد میذاری و مشتری فقط زمانی که تخفیف میذارید از شما خرید میکنه اینم بده.

تخفیفات رو زمانی که مشتری حین انتخاب بین شما و دیگر فروشنده ها گیر کرده بذارید تا بتونید فورا جذبش کنید. با انواع تخفیف گذاری حین مناسبت ها و اعیاد می تونید فروش بیشتری داشته باشید.

12- اشتباهات رایج در فروشندگی هنگام فروش

چکیده ای از ویدیو:

اگر این اشتباهات رو انجام ندی قطعا افزایش فروشت رو به چشم میبینی :

1- گفتن تخفیف بلافاصله پس از گفتن قیمت مثلا میپرسن قیمت این لباس چند شما میگید قیمت 200 هزار تومان ولی با تخفیف 180 هزار تومان.

2- پیشنهاد گزینه های زیاد یکی دیگر از اشتباهات رایج فروشندگان غیر حرفه ای است. وقتی شما چندین پیشنهاد روبروی مشتری میذاری عملا باعث میشی از چرخه ی خرید خارج بشه.

3- عدم استفاده از تجارب مشتریان؛ تو نباید تجربه های شخصیت رو نسبت به اون محصول ارائه بدی.

چرا باید برای دوره رایگان فروش آموزش ببینیم ؟

خواه به تازگی حرفه خود را به عنوان فروشنده آغاز کرده باشید، خواه در حال حاضر یک فروشنده با تجربه هستید، ما دوره های فروش مختلفی را ارائه می دهیم که متناسب با نیازهای شما طراحی شده اند. دوره ‌های فروش ما که از موسسات آموزشی برتر و رهبران صنعت انتخاب شده‌ اند، با هدف ارائه آموزش‌ های باکیفیت برای کلیه افراد مناسب است.

چنانچه شما نیز فردی هستید که به دنبال رشد شخصی می باشید یا اعضای تیم یک شرکت خاص هستید که قطعا مایلید مهارت های فروش خود را ارتقا دهید. دوره های آموزش فروش می تواند تا حد بسیار زیادی نیاز شما را برطرف کند و از شما یا تیم تان فروشنده های ماهر و موفقی بسازد. برای افرادی که به دنبال پیشرفت حرفه ای، کسب مهارت یا حتی یک مسیر شغلی جدید هستند، این دوره های فروش می تواند منبع ارزشمندی باشد. بنابراین قدم بعدی را در سفر حرفه ای خود بردارید و همین امروز در دوره های فروش ما ثبت نام کنید!

دوره رایگان آموزش فروش، یکی از بهترین آموزش هایی است که می توانید به کمک آن به یک فروشنده اینترنتی بسیار ماهر و موفق تبدیل شوید. اگر علاقمند هستید در دوره های حرفه ای تری شرکت کنید می توانید دوره جامع مافیای فروش را به صورت حرفه ای دنبال کنید. در غیر این صورت در همین مقاله ی آموزشی می توانید به صورت رایگان در این دوره ها شرکت کنید.

اولین قدم دوره رایگان آموزش فروش : برقراری ارتباط موثر

توانایی برقراری ارتباط شفاف و موثر در میان رسانه ها برای فروشندگان بسیار اهمیت دارد. در میان تهیه پیش ‌نویس ایمیل‌ های فروش وسوسه‌ انگیز، ارائه ‌ها و حفظ مکالمه با خریداران از کلیه سبک‌ های ارتباطی، متخصصان فروش باید به طور مداوم مهارت ‌های ارتباطی نوشتاری و کلامی خود را تقویت کنند تا در نقش خود به خوبی عمل نمایند.

ویژگی های منحصر به فرد محصول - Unique product features
ویژگی های منحصر به فرد محصول – Unique product features

دومین قدم دوره رایگان آموزش فروش : ویژگی های منحصر به فرد محصول

چرا مشتریان بالقوه شما باید محصول شما را بخرند؟ در صورتی که مطمئن نیستید که محصول شما چه ارزشی دارد، چه امکاناتی را به خریداران ارائه می دهد و از چه ویژگی های کلیدی برخورداراست، فروش این محصولات به خریداران غیرممکن خواهد بود. علاوه بر این، فروش محصول نامناسب به مشتریان یک فروش تقلبی محسوب می شود، بنابراین در صورتی که قصد دارید خریدارانی راضی و خوشحال کننده داشته باشید، لازم است از  فروش این محصولات به مشتری های خود اجتناب کنید.

معمولا فروشندگان برای رسیدن به اهداف فروش خود باید از ویژگی های محصولاتی که می فروشند کاملا آگاه باشند و محصولات خود را به مشتریانی بفروشند که مناسب هستند و احتمال رضایت بیشتری از خریدشان وجود دارد.

فروشندگان موفق که به طور کاملا شایسته ای آموزش دیده اند، اغلب محصولات داخلی و خارجی را می شناسند. این ویژگی به آنها اجازه می دهد تا به مشتریان بالقوه کمک کنند و توصیه های دقیقی را به آنها ارائه دهند.

به طور کلی، برخورداری از دانش عمیق محصول به این معنی است که می ‌توانید به هر سؤالی که برایتان پیش می ‌آید پاسخ دهید. سعی کنید از راه‌ حل ‌های خلاقانه ‌ای برای برطرف کردن مشکلات مشتری های خود ابداع کنید و مشاوره‌ هایی ارائه دهید که به فرصت ‌های طلایی برای فروش بیشتر تبدیل می شوند.

همانطور که خریداران نیز در تحقیقات انفرادی همواره بهتر می شوند، برخورداری از دانش محصولات به شما به عنوان فروشنده کمک می کند که پیشنهاد فروش منحصر به فرد خود را بهتر انتقال دهید.

در دوره رایگان آموزش فروش به طور مفصل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

خدمات مشتری

فروشندگان برتر می توانند به راحتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. این برقراری ارتباط می تواند به آنها در فروش بیشتر محصولات کمک کند. در شما باید برای شناخت مشتری های خود وقت بگذرانید و نیازهای آنان را به خوبی شناسایی کنید. در اینصورت می توانید ارتباط بسیار موثری با مشتری های خود برقرار نمایید و خدمات مطلوب تری را به آنها ارائه دهید.

بنابراین به منظور اینکه بتوانید به مشتری خود خدمات خوبی ارائه دهید باید بتوانید به سوالات آنها به خوبی پاسخ دهید و با ارائه کالاهای پیشنهادی نیاز آنها را برطرف نمایید.

هدف نهایی فروش - The ultimate goal of sales
هدف نهایی فروش – The ultimate goal of sales

حل مشکلات

به عنوان یک فروشنده حرفه ای، هدف نهایی شما نباید تنها فروش محصولات یا عقد قرارداد معامله باشد، بلکه باید برای مشکلات مشتری خود راه حلی ارائه دهید. به همین دلیل است که نمایندگان فروش باید در زمینه برطرف کردن مشکلات مشتری های خود متخصص باشند.

فروشندگان نه تنها باید بتوانند مستقیماً مشکلات پیش روی خود را حل کنند، مانند کمک به مشتریان برای غلبه بر مخالفت ‌ها، بلکه باید بتوانند چالش ‌های آینده را که ممکن است پیش بیاید، پیش  ‌بینی کرده و راه‌حل ‌هایی را آماده کنند.

هوش تجاری زمان فروش

سطح هوش تجاری شما در حال حاضر چقدر است؟ در صورتی که هوش تجاری شما کم است، اصلا نترسید، بلکه برنامه ‌ریزی کنید تا بتوانید روی بهبود آن تمرکز نمایید. هنگامی که فروشندگان از دانش و تخصص کافی برخوردار باشند، می توانند دیدگاه استراتژیک و درک خود را از کسب و کاری که انجام می دهند را ارتقا دهند.

معمولا نمایندگان با هوش تجاری قوی قادرند که تصمیمات بسیار موثری اتخاذ کنند که می تواند در حال حاضر و در آینده در خدمت سازمانشان باشد.

نکته طلایی دوره آموزش رایگان : ارائه دموی فروش

به طور کلی، راه اندازی پایگاه مشتری بالقوه خود از طریق نمایش محصولات، یک عنصر حیاتی در فرآیند فروش محسوب می شود. هدف شما باید این باشد که مشتریان خود را از طریق یک نمایش ساده برای دنبال کردن جذب کنید.

از این طریق محصولات خود را به آنها معرفی نمایید و زمینه را برای مراحل بعدی معامله آماده کنید. چنانچه در دوره آموزش رایگان فروش ما شرکت کنید، این مهارت ها را به شما آموزش خواهیم داد.

مذاکره

آیا عالی نخواهد بود در صورتی که مشتریان احتمالی شما بلافاصله قراردادهای شما را با موافقت با کلیه شروط و شرایط پرداخت امضا کنند؟ احتمالاً تصور می کنید “بله، این بسیار عالی خواهد بود.” با این حال، معاملات همیشه این گونه نخواهند بود.

حتی پس از بررسی چشم اندازها و ارائه یک نقل قول متفکرانه، بسیاری از معاملات همچنان قبل از امضا در مرحله مذاکره باقی می مانند. به همین دلیل است که مهارت های مذاکره قوی برای فروشندگان امری بسیار ضروری محسوب می شود.

هنگامی که نمایندگان بتوانند به طور موثر با خریداران و تصمیم گیرندگان در مورد شرایطی که برای دو طرف سودمند هستند مذاکره کنند، به احتمال زیاد نتایج بهتری را به همراه خواهد داشت.

آموزش اصول مذاکره فروش - Teaching the principles of sales negotiation
آموزش اصول مذاکره فروش – Teaching the principles of sales negotiation

دوره آموزش اکتشاف رایگان فروش

در صورتی که ابتدا با مشتری بالقوه خود تماس بگیرید، 82 درصد از خریداران درخواست ملاقات را خواهند پذیرفت. این همان چیزی است که کاوشگری را به امری بسیار حیاتی و مؤثر تبدیل می کند.

اکتشاف می تواند یک فرآیند طولانی و زمان بر باشد. با این حال، چنانچه بر سرنخ های واجد شرایطی تمرکز می کنید که برای محصول شما مناسب هستند، کلیه این فعالیت ها نباید بیهوده باشد. جستجوی موفقیت آمیز مستلزم تحقیق، ارتباط روشن و تشخیص است و کلیه اینها مهارت هایی هستند که می توان آنها را بهبود بخشید.

همکاری در فروش

شاید فکر کنید سیستم همکاری فروش (Affiliate Marketing) منسوخ شده باشد اما از لحاظ تکنیکال باید این تفکر را سنتی و قدیمی دانست. ولی بهتر است بدانید تمامی کسب و کارهای حرفه ای برای افزایش فروش و سود بیشتر از این سیستم بهره می برند.

سخن پایانی

در این مقاله برخی از مهارت های آموزش فروش را توضیح دادیم. همانطور که می دانید فروشندگی یک مهارت است که به دانش بسیار زیادی نیاز دارد. مهارت های فروش به این جا ختم نمی شوند، و واضح است که یک فروشنده موفق به کسب مهارت های بیشتری نیاز دارد. با شرکت در دوره رایگان آموزش فروش می توانید با مهارت های فروش بیشتری آشنا شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت مافینس مراجعه کنید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیازها: 4.4 / 5. تعداد رأی‌ها: 29

کسی امتیازی ثبت نکرده! اولین نفر باشید!

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت
نام کاربری / ایمیل / شماره موبایل خود را وارد کنید
بازیابی کلمه عبور
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
ورود به سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ثبت نام در سایت
شماره موبایل / ایمیل را تایید و اطلاعات را تکمیل کنید
ثبت نام در سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر