مقالات مرتبط

آموزش های مافینس

هترین کتاب‌ های فروش تلفنی

بهترین کتاب های فروش تلفنی

بازاریابان موفق آن دسته از بازاریاب‌هایی هستند که همیشه در تلاشند دانش خود را به‌روز کنند؛ یکی از راه‌های به‌روز کردن اطلاعات و به‌دست آوردن مهارت‌های جدید در زمینه بازاریابی تلفنی، مطالعه کتاب‌های راهنما در این زمینه است. به همین منظور، در این مطلب به بهترین کتاب‌ های فروش تلفنی که جدیدترین ترفندها را ارائه می‌دهند می‌پردازیم. با به‌کارگیری آنها می‌توانید در کسب و کار خود پیشرفت شگرفی داشته ‌باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید پنهان
1 بهترین کتاب‌ های فروش تلفنی کدامند؟

بهترین کتاب‌ های فروش تلفنی کدامند؟

بهترین کتاب‌ های بازاریابی تلفنی عبارتند از:

راز موفقیت در برقراری تماس سرد

این کتاب بازاریابی تلفنی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در این زمینه است. این کتاب به شما در مورد انتخاب کلمات مناسب و چگونگی برقراری تماس سرد کمک می‌کند. با مطالعه این کتاب، قادر به شناسایی نقاط ضعف خود و برطرف کردن آنها خواهید بود که باعث پیشرفت شما در کار می‌شود.

ترجیح می‌دهم که به‌جای برقراری تماس سرد عصب کشی کنم

این کتاب یکی از بهترین کتاب‌ های فروش تلفنی است. نویسنده آن، شاون. آ گرین در این کتاب به شما توصیه می‌کند که مخالفت‌های موجود در مورد استراتژی برقراری تماس‌های سرد و برخی دیگر از کلیشه‌های بازاریابی تلفنی عصبی نشوید. همچنین، با داشتن نگرش مثبت به پیشرفت خود و فروش بیشتر کمک کنید.

نحوه فروش بیشتر در کم‌ترین زمان و بدون شکست

این کتاب همان‌طور که از نام آن پیداست، به پیشرفت و افزایش فروش شما کمک می‌کند و احتمال شکست را کاهش می‌دهد. با مطالعه این کتاب، می‌توانید با تماس‌های بیشتر به درآمد بیشتری دست پیدا کنید.

فروش گسترده از طریق تلفن

با مطالعه این کتاب، می‌توانید مشتری‌های واقعی خود را بشناسید و آنها ترغیب به خرید کنید؛ همچنین، با مطالعه این کتاب که از بهترین کتاب‌ های بازاریابی تلفنی است، می‌توانید نحوه استفاده از تکنیک‌های وبینارها و کنفرانس‌های تلفنی را بیاموزید.

بهترین کتاب های فروش تلفنی - برترین کتاب های فروش تلفنی - کتاب Selling to anyone over the phone

فروش تلفنی به آدمیزاد

این کتاب، تکنیک‌های تازه و چندین مکالمه را ارائه می‌دهد که می‌توانید با به‌کارگیری این جملات در مکالمات واقعی خود، به فروش بیشتری دست یابید. فروش تلفنی به آدمیزاد علاوه بر بازاریابان آماتور، به بازاریاب‌های حرفه‌ای نیز کمک می‌کند.

نکات فروش تلفنی: 501 ایده برای افزایش فروش از طریق تلفن

این کتاب توسط نویسنده معروف نگارش شده ‌است و همان‌طور که از نام آن مشهود است، 501 ایده در مورد افزایش فروش تلفنی را به شما ارائه می‌دهد. با مطالعه این کتاب چه فروشنده حرفه‌ای باشید و چه آماتور، می‌توانید به فروش بیشتر دست یابید و پیشرفت چشمگیری در کار خود داشته‌ باشید.

 راز واقعی 20٪ از افراد موفق: چگونه فروش و درآمد خود را از طریق تلفن دو برابر کنیم

این کتاب یکی دیگر از بهترین کتاب‌ های فروش تلفنی به‌شمار می‌آید که با ارائه تکنیک‌های به‌روز و هوشمندانه به شما کمک می‌کند که مکالمات مؤثرتر را انجام دهید و به فروش بالاتری برسید.

فروش به شرکت‌های بزرگ

این کتاب با ارائه و آموزش تکنیک‌های مؤثر، به شما یاد می‌دهد که چگونه بتوانید با شرکت‌های بزرگ معاملات فروش داشته ‌باشید و به درآمد بالایی دست پیدا کنید. معامله با شرکت‌های بزرگ سود بیشتری برای شما نسبت به فروش به مشتریان عادی یا شرکت‌های کوچک به ارمغان می‌آورد؛ اما این امر مستلزم مهارت بالا و آموزش عالی در زمینه فروش است که با مطالعه این کتاب تا حدود زیادی این آموزش‌ها را خواهید دید.

برترین کتاب های فروش تلفنی - فروش به شرکت‌های بزرگ - کتاب Big COMPANIES

تکنیک‌های تماس سرد (فروش به هر فرد از پشت تلفن)

نویسنده این کتاب، یکی از برترین مربیان فروش تلفنی در آمریکا است که در آن به شما نحوه برقراری ارتباط با مشتریان، تکنیک ایجاد پست صوتی تأثیرگذار، تشخیص بهترین زمان برای برقراری تماس و فروش تلفنی و چگونگی گوش دادن به درخواست‌های مشتریان و انجام دادن آنها را آموزش می‌دهد.

راز موفقیت در برقراری تماس سرد - کتاب The Clod Calling SECRET

برقراری تماس سرد برای ترسوها! – چگونه می‌توان ترس از عدم پذیرش را به فرصت فروش و درآمدزایی تبدیل کرد؟

این کتاب برای بازاریاب‌های تازه‌کار است که از عدم پذیرش توسط مشتری می‌هراسند و به تکنیک‌های کار وارد نیستند. این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه انعطاف صدای خود را افزایش دهید و مشتری‌های خود را حفظ کنید.

راز موفقیت در برقراری تماس سرد - کتاب Clod Calling for Cowards

هر آنچه که لازم است- عادات کسب و کار، روابط و پوشش زندگی

در این کتاب هر آنچه که برای تسلط به تکنیک‌های بازاریابی تلفنی و توسعه کسب و کار و افزایش درآمد نیاز دارید، آموزش داده ‌شده ‌است و با مطالعه این کتاب، اسرار افراد موفق را کشف خواهید کرد. به‌کارگیری تکنیک‌های آموزش داده شده در این کتاب، منجر به نتایج قابل توجهی در زمینه شغلی شما می‌شود.

درآمد قابل پیش‌بینی

این کتاب در صدر لیست پرفروش‌ترین و بهترین کتاب بازاریابی تلفنی قرار گرفته است و به برترین روش‌های بازاریابی تلفنی و فروش با درآمد بالا می‌پردازد. با به‌کارگیری نکات آموزش این کتاب، می‌توانید درآمد خود را چندین درصد بیشتر کنید یا به درآمدی دلخواهی که در نظر دارید برسید.

کد تبدیل: متوقف کردن تعقیب سرنخ‌ها و شروع کردن به جذب مشتری

نام این کتاب گویای همه‌چیز در مورد این کتاب است. در این کتاب، گام به گام تکنیک‌های بازاریابی و فروش بیشتر برای توسعه کسب و کار شما آموزش داده‌شده ‌است؛ همچنین، با مطالعه این کتاب تمامی روش‌هایی که موفق واقع شده‌اند را می‌آموزید.

کتاب راهنمای توسعه فروش: خط لوله قابل تکرار بسازید و رشد را با فروش داخلی تسریع کنید

این کتاب برای تمامی بازاریاب‌هایی است که به مشتریان بیشتری نیاز دارند؛ با مطالعه این کتاب، انفجاری از رشد مشتری شکل می‌گیرد که موفقیت شما را در زمینه کسب و کار تضمین می‌کند. تکنیک‌های مؤثر و موفق این کتاب، راه موفقیت شما را هموار می‌سازد؛ این کتاب در لیست بهترین کتاب‌ های بازاریابی تلفنی در سال 2022 آورده شده ‌است.

تماس هوشمند: ترس، شکست و رد تماس سرد را از بین ببرید

یکی دیگر از بهترین کتاب‌ های بازاریابی تلفنی، کتاب تماس هوشمند از Art Sobczak است. این مربی فروش موفق، تمامی تکنیک‌های لازم در خصوص ترس از شکست و عدم پذیرش تماس سرد را در این کتاب به شما آموزش داده است و به‌کارگیری این تکنیک‌ها باعث موفقیت بیشتر شما در کسب و کار می‌شود.

اسرار فروش: فروشندگان برتر جهان رازهای موفقیت خود را به اشتراک می‌گذارند

همان‌طور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب راز بازاریاب‌های تلفنی موفق را برای شما فاش می‌کند. این کتاب شامل مصاحبه با حرفه‌ای‌ترین بازاریاب‌ها است که تمامی راه‌ها و تکنیک‌های مؤثر خود برای فروش بیشتر را بازگو کرده‌اند.

راهنمای بازاریاب‌ها: چگونه از تله بهترین بودن فرار کنیم؟

همیشه بهترین بودن، یک باور نادرست است که منجر به ناامیدی و در نهایت، سرخوردگی بازاریاب می‌شود. نیازی نیست که همیشه بهترین باشید، اما می‌توانید با به‌کارگیری تکنیک‌هایی فروش خود را هر روز بهتر از دیروز کنید. این کتاب به شما می‌آموزد که چه تکنیک‌هایی برای بازاریابی بلند مدت و چه تکنیک‌هایی کوتاه مدت هستند؛ بنابراین اگر فردی هستید که به‌دنبال راهکارهای موفقیت‌آمیز و رهایی از تله‌های کسب و کار هستید، این کتاب برای شماست.

بهترین کتاب بازاریابی تلفنی کدام است؟

کتاب‌های بازاریابی تلفنی متعددی در بازار قابل تهیه است که هر یک برای اهداف خاصی ارائه شده‌اند. به‌عنوان مثال فردی که ترس از عدم پذیرش دارد و فردی که به تکنیک‌های بازاریابی وارد نیست، باید کتاب‌ های متفاوتی تهیه کنند. بنابراین، بهترین کتاب بازاریابی تلفنی از نظر هر فرد با توجه به مهارت‌هایی که نیاز دارد بیاموزد و نتیجه مورد نظر وی از کتاب خریداری‌شده، متفاوت است.

برای انتخاب بهترین کتاب برای خود، بهتر است همیشه پیش از خرید تحقیق لازم را به عمل آورید و لیستی از پرفروش‌ترین و بهترین کتاب‌ های فروش تلفنی را تهیه کنید. کتاب‌های گفته شده در این مطلب، همگی در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌ های فروش تلفنی در سال جدید قرار گرفته‌اند.

چرا مطالعه کتاب‌های بازاریابی تلفنی برای بازاریاب‌ها لازم است؟

بازاریابی تلفنی روز به‌روز در حال توسعه و بیشتر شناخته شدن است؛ از طرفی، بازاریاب‌های موفق باید متمایز از سایر رقبا کار کنند تا بتوانند مشتری‌های بیشتری جذب کنند و به درآمد بیشتری نسبت به سایر رقبای خود برسند. بنابراین، مطالعه کتاب‌های بازاریابی تلفنی جدید برای به‌روز کردن علم و پیشرفت کاری هر بازاریاب لازم است.

مطالعه این کتاب‌ها، بازاریاب را با دنیای جدیدی از بازاریابی و جدیدترین تکنیک‌های فروش آشنا می‌کند. به‌روز نشدن و عدم آشنایی بازاریاب با تکنیک‌های جدید، به‌منزله شکست او و واگذاری مشتریان خود به رقبا است؛ بنابراین بازاریاب‌های تلفنی همیشه باید دانش خود را به‌روز نگه دارند.

همچنین، یکی دیگر از دلایل شکست و عدم فروش بازاریاب‌ها، ترس آنها از امتحان کردن تکنیک‌های جدید است. بسیاری از کتاب‌ هایی که در لیست معرفی شده‌اند، به این موضوع می‌پردازند و تکنیک‌هایی برای جلوگیری و رفع استرس و اضطراب بازاریاب‌ها آموزش داده‌اند که مطالعه آنها برای این دسته از افراد بسیار مفید است.

نتیجه‌گیری

بازاریابی تلفنی، شغل ساده‌ای نیست و مهارت‌های به‌روز و دانش بالا در زمینه کاری را می‌طلبد. مطالعه کتاب بازاریابی تلفنی به‌خصوص پرفروش‌ترین و بهترین کتاب‌ های فروش تلفنی که موفقیت‌آمیز بودن تکنیک‌های آموزشی خود را ثابت کرده‌اند، برای بازاریاب‌های حرفه‌ای بسیار مفید واقع می‌شود؛ بنابراین، در این مطلب سعی کرده‌ایم لیست بهترین کتاب بازاریابی تلفنی را برای شما جمع آوری کنیم که امیدواریم برای شما مفید بوده باشد. این مقاله درسنامه ای از صفحه آموزش فروش تلفنی است . پیشنهاد می شود اگر میخواهید به فروشنده حرفه ای تلفنی تبدیل شوید حتما از صفحه دیدن کنید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد رأی‌ها: 1

کسی امتیازی ثبت نکرده! اولین نفر باشید!

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام وقت بخیر
    میخواستم یک سری از این کتاب هارو تهیه کنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. سلام جناب لبافیان. لطفا توجه کنید که متاسفانه ما همه کتاب های تاپ دنیا رو در ایران به صورت ترجمه شده نداریم. شاید مجبور شویم نسخه اصلی اونها رو خریداری کنیم. البته بعضی از این کتاب ها نسخه الکترونیکیشون به صورت رایگان وجود هست. اما برای تهیه نسخه اصلی و چاپی میتونین توی گوگل جستجو کنید. معمولا سایت هایی مثل مالتینا سفارش از سایت آمازون رو براتون انجام میدن و شما به ریالی پرداخت می کنید. موفق باشید

ورود به سایت
نام کاربری / ایمیل / شماره موبایل خود را وارد کنید
بازیابی کلمه عبور
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
ورود به سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ثبت نام در سایت
شماره موبایل / ایمیل را تایید و اطلاعات را تکمیل کنید
ثبت نام در سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر