آموزش فروش و بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارهای آنلاین و سنتی Mafines

تکنیک‌های بازاریابی عصبی

ویدیو آموزشی ۳ تکنیک بازاریابی عصبی از رسول ناصری رو پیشهاد می کنم ببیند. تو این ویدیو به تکنیک‌های جذابی از بازاریابی عصبی اشاره کردیم که با اجرای اون در کسب و کارتون شک نکنید که باعث افزایش فروشتون میشه این ویدیو حدود ۳۰ دقیقه هست که حتما پیشنهاد میدم برای دریافتش فرم  انتهای صفحه رو پر کنید و رایگان اون رو دریافت کنید.

کاربرد بازاریابی عصبی در کسب و کار ما

شاید بگید اصلا بازاریابی عصبی چی هست و به چه کار من و کسب و کارم میاد! خب در جوابش باید بگم بازاریابی عصبی در کل یه واژه خیلی پیچیده ایه، صدها کتاب در موردش نوشته شده، اما بعضی ایده هاش برای کسب و کارهای ما خیلی بدرد بخور هستند و اکثرا هم خیلی ساده و کم هزینه هستند.

 

بازاریابی عصبی در ایران

در ایران تبلیغات بزرگ و حسادت بیشترین نقش خرید را در میان مشتری ها دارد. فرض کنید به خانه یکی از اقوام می‌روید و در آنجا با محصول جدیدی که تازه خریده اند مواجه می‌شوید. به سرعت از صاحبخانه خواهید پرسید که این تلویزیون را ازکجا و چند خریده است، صاحبخانه هم به شما می‌گوید که از نمایندگی سامسونگ و قیمت فُلان خریده ام. ما حتی به خود زحمت پرسیدن اینکه چرا این مدل را خریده اند و چه مزیت هایی دارد را نمی‌دهیم. در صورتی که نیاز به این محصول داشته باشیم وقتی به فروشگاهی مراجعه می‌کنیم نا خودآگاه به سراغ همان مدل فامیل می‌رویم.

بدین رو، فروشندگان در ایران می توانند با بهره‌مندی از این دانش یعنی بازاریابی عصبی، فروش خود را به اجرا در آورند. بازاریابی عصبی برای مصرف کنندگان و لذا برای برندها مفید است چون در این دوران به تشخیص این مسئله کمک می کند که منشاء واکنش واقعی مصرف کننده کجاست و مغز هر انسان تعین کننده ی تمامی تصمیم های درست و اشتباه افراد است، لازمه ی تاثیر گذاری روی هر چیزی شناخت دقیق آن مورد است و برای تاثیرگذاری روی مشتریان و مخاطبان شناخت دقیق مغز و عملکرد سیستم عصبی افراد است ،برای شناخت دقیق سیستم عصبی و مغز مخاطبان و مشتریان به شما پیشنهاد میکنم در اولین قدم تکنیک های ناب بازاریابی عصبی را ببینید و بکار بگیرید.

تنها دلیل رایگان بودن این دوره فقط انجام رسالت و وظیفه ی اجتماعی ما هست چرا که به گفته ی خود آقای ناصری:

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ورود به سایت
نام کاربری / ایمیل / شماره موبایل خود را وارد کنید
بازیابی کلمه عبور
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
ورود به سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ثبت نام در سایت
شماره موبایل / ایمیل را تایید و اطلاعات را تکمیل کنید
ثبت نام در سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر